SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

Publikuar nga pespa from Durrës 182

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 78.1m², Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit. Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega. Pallati ndertuar me parametra bashkekohore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt