SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE TIRANE

Publikuar nga pespa from Tiranë 59

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 75.4m², Shkalla 2, kati 6 apartamenti 37. Apartamenti ndodhet ne Tirane tek Casa Italia , Objekti Mehillaj sh.p.k, AZA Electronics. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 450 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL:0682084735 MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt