SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE SARANDE

Publikuar nga pespa from Sarandë 90

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. Koordinatat ne google maps 39.8653056,20.0156589 1- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 54m², Kati perdhe 2- APARTAMENT 1+1 ;Me siperfaqe totale 58m², Kati perdhe CMIMI m2 420 Euro Cmimi i diskutueshem Personat e interesuar per blerjen e me shume se nje apartamenti do te perfitojne nje ulje shume te madhe te cmimit. Apartamentet gjenden ne nje zone mjaft te mire , rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL:0682084735 MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt