SUPER OKAZION SHITENDYQANE NE SARANDE

Publikuar nga pespa from Sarandë 64

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga bregu i detit, dhe rreth 200 m nga Hotel Butrinti. Koordinatat ne google maps 39.8653056,20.0156589 1- DY DYQANE Me siperfaqe totale 50 m² secili , Kati perdhe 2- DY DYQANE Me siperfaqe totale 45m² secili , Kati perdhe Siperfaqe e pergjithshme 190 m2. Dyqanet mund te bashkohen me njeri tjetrin dhe te perdoren si ambjent per lokal, fast food, restorant, magazine etj. Per personat e interesuar per me shume se nje prone cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682084735 MAIL: imobiliare@pespagroup.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt