SHITET vile mbas spitalit ushtarak

Publikuar nga Roland from Tiranë 86

Detajet e reklamës

Ne Tirane ne nje zone te qete mbas spitalit ushtarak ne ajer te paster dhe larg zhurmave SHITET vile 2 kate + papafingo. Vila ka 1.000 m2 truall dhe 312 m2 siperfaqe ndertimi. Kati i pare i viles me siperfaqe 125 m2 perbehet nga ambjenti gatim+ngrenie+ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe verande e mbuluar. Kati i dyte i viles me siperfaqe 172 m2 perbehet nga ambjenti gatim + ngrenie + ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, korridor i madh, 2 ballkone dhe nje verande. Punimet e viles jane shume cilesore dhe cdo ambjent ka kondicionere, ndersa jashte vila eshte e rrethuar nga kopesht i gjelberuar ku eshte mundesia e ndertimit edhe te nje pishine. Vila disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie. Cmimi 270.000 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt