SHITET ndertese biznesi dhe toke ne Prush

Publikuar nga Roland from Tiranë 80

Detajet e reklamës

Ne Tirane ne zonen e fshatit Prush SHITET Toke 2500 m2 bashke me nje ndertese 600 m2 me leje ndertimi. Toka eshte me certifikate pronesie. Toka dhe ndertesa te cilat ndodhen buze asfaltit kane hapsirat e duhura dhe eshte projektuar per kantine vere por eshte e pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktivitet biznesi si psh fabrike per prodhimin e djathit ose mocareles, shtypshkronje,magazine te produkteve te ndryshme apo repart pune per prodhime te ndryshme.. Toka gjithashtu ka sistem uji dhe energjie. Cmimi 270.000 Euro Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt