SHITET dyqan prane Diplomat 1.

Publikuar nga Roland from Tiranë 84

Detajet e reklamës

Ne Tirane prane Diplomat 1 zona Vasil Shanto SHITET ose jepet me QERA dyqani me siperfaqe 41 m2. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati buze rruges Sulejman Delvina dhe aktualisht eshte i dhene me qera. Nje rast i mire investimi qe nuk duhet humbur. Cmimi 113.000 euro Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt