SHITET dyqan 300 metra nga restorant Fresku

Publikuar nga Roland from Tiranë 77

Detajet e reklamës

Ne Tirane 300 metra larg restorant Fresku buze rruges se Thesarit SHITET dyqan me siperfaqe 84 m2. Dyqani ka vetrate reklamimi, ndodhet ne katin e pare dhe eshte shume praktik dhe funksional duke qene ne buze rruge, per cdo lloj aktiviteti. Eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe ka cmim te favorshem ne lidhje me zonen. Cmimi 125.000 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt