Shitet apartamenti 1+1 tek Concord Center me hipoteke

Publikuar nga Edil from Tiranë 397

Detajet e reklamës

Shitet apartament ne godinen me luksoze te zones ne Rrugen “5 Maj” me siperfaqe 67.63 m² me hipoteke , qe ndodhet ne katin 6 banim, me sistem ngrohje, me dritare dhe vertrate dopjoxham te paisura me grila. Apartamenti ka nje dhome gjumi e shtruar me parket , soxhorno dhe tualet me ajrosje natyrale. I GATSHEM PER BANIM , PAGESA ME MUNDESI KREDITIMI. VLERA 57 500 EURO . Per me shume informacion kontaktoni pa asnje hezitim: VENDOS DHE TI TANI PER TE NDRYSHUAR KUSHTET E JETESES Cel. : 06940 40923 Cel. : 0694040923

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt