SHITET apartament 2+1 afer kopeshtit zoologjik

Publikuar nga Roland from Tiranë 79

Detajet e reklamës

Ne Tirane prane liqenit te Kopeshtit zoologjik SHITET apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 i mobiluar totalisht ne menyre cilesore, totalisht i shtruar me parket dhe kondicioner ne cdo ambjent. Perbehet nga dy dhoma gjumi, soggiorno, kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona e qete dhe orientimi I apartamentit si dhe organizimi I tij e bejne ate mjaft funksional. Cmimi 98.000 euro. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt