SHITET APARTAMENT

Publikuar nga pespa from Tiranë 149

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 Me siperfaqe totale 95m², Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake. Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore. Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet. CMIMI 650 EURO/M² Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne: CEL: 0682056356

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt