SHITET APARTAMENT

Publikuar nga pespa from Durrës 178

Detajet e reklamës

SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 2+1,86.5m² 320 Euro/m2 (Lagjia 13,Plazh Durres) SUPER OKAZION! Shes Apartament ne adresen Lagjia 13,Plazh,Kompleksi Rotondo,Durres. Apartamenti eshte me strukture 2+1 Siperfaqja totale e apartamentit eshte 86.5m² Ndodhet ne katin e 4(kater) banim Apartamenti eshte me certifikata pronesie. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit,dhe me nje infrastrukture mjaft te mire. CMIMI:320 euro/m² Per me shume informacion na kontaktoni ne: Nr Cel:0682056356

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt