Shes makine Citroen C3, 2500 €.

Publikuar nga Genti from Elbasan 86

Detajet e reklamës

Shes makine cittoen c3. Viti i prodhimit 11.2004, ne gjendje mjaft te mire. Antifurt, sensor parkimi, me nafte. Goma te reja, pa asnje difekt dhe e gatshme per test prove.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt