Shes apartament 3+1 ne Tirane

Publikuar nga Chat from Tiranë 280

Detajet e reklamës

Zona/Rruga : Fadil Rada Shes ose nderroj, Prona Pershkrim Prane qendres se Tiranes ne Rrugen Fadil Rada te Pazari i Ri ne katin e 3 te nje pallati ri shitet me cmim okazion per zonen ku ndodhet nje apartament 3+1 . Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne 1sallon ndenje dhe ambjent gatimi dhe ngrenie , 3 dhoma gjumi me parket , 2 banjo te medha dhe 3 ballkone . Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Zona ne te cilen ndodhet eshte nga zonat me te mira te Tiranes Ka mundesi garazhi por qe shitet vec ne vleren 13000 euro . Cel: 0684662702 0674451418

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt