Pajisje fast-foodi

Publikuar nga Agim from Gramsh 246

Detajet e reklamës

Shes te gjitha pajisjet e fast-foodit,per shkak te largimit tim nga shqiperia pajisjet jan greke dhe shume pak te perdorura e goxha te mirembajtura, me nje cmim te diskutueshem

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt