Okazion, Tirane , shes apartament 105 m2, 57000 Euro!!!

Publikuar nga Bora from Tiranë 48

Detajet e reklamës

Aksesi me rruget kryesore : 1.Rruga : "Pavarsia 31" 2.Rruga : "29 Nëntori" 3.Prane Casa ITALIA Pozicionimi : Lindje Organizimi: Organizim i dhomave nepermjet korridorit, sallon me hapesire te bollshme per pritje dhe gatim, i mirendricuar, mundesi per krijimin e nje dhome te trete Dalje ne ballkon nga dhoma matrimoniale, 2 tualete (1 tualet me dritare) me aspirim, dhomat jane me permasa te medha e forme katrore, lehtesisht te arredueshme Fasada: E termoizoluar, zeizolim , arkitekture moderne,xhama dublex, grila automatike, Ashensor Rifinitura te tjera: Dyshemeja e shtruar me pllake, Dere e jashtme e blinduar, Dyer te brendshme zeizoluese druri me ngjyre pane, Pajisje hidrosanitare teper cilesore te inkastruara ne mur, sistem kondicionimi ne cdo dhome Uje i pijshem dhe energji elektrike 24 ore Sistemime te jashtme: Gjelberim e mobilim urban, Ndricim i jashtem, parking 2 kate i aksesueshem Viti i ndertimit 2018

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt