Jepet me QERA kapanon ne autostraden Tirane-Durres km 3.

Publikuar nga Roland from Tiranë 74

Detajet e reklamës

Ne autostraden Tirane-Durres jepet me QERA kapanon industrial me siperfaqe 2.000 m2 dhe me lartesi H=10 m. Kapanoni eshte shume I pershtatshem per linje prodhimi si dhe per magazine si dhe ka nje oborr 1.000 m2 per qarkullimin dhe parkimin e mjeteve. Cmimi 8.000 euro/muaj. Per cdo informacion kontaktoni ne: Cel. 0684109062 E-mail: pronaonline@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt