Jepet me QERA apartament 2+1 afer kopeshtit zoologjik

Publikuar nga Roland from Tiranë 79

Detajet e reklamës

Ne Tirane prane liqenit te Kopeshtit zoologjik jepet me QERA apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 i mobiluar totalisht. Zona e qete dhe orientimi I apartamentit si dhe organizimi I tij e bejne ate mjaft funksional. Cmimi 350 euro/muaj. Per cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062 E-mail. onlineprona@gmail.com

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt