Jepet Lokal tip vinoteke me Qera

Publikuar nga Info from Tiranë 259

Detajet e reklamës

Jepet me qera lokal i tipit vinoteke ne Tirane. Lokali ka nje siperfaqe prej 90m2, eshte i arreduar ne menyre moderne. Mundeson nje ambient te qete, relaksues, te rehatshem, dhe te pershtatshem per evente te ndryshme festive. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni: Cel. 066 222 7777 Per me shume detaje rreth lokalit mund te klikoni ne linkun e meposhtem: http://infoprona.com/index.php/en/property/551673f40a1e2/Vinoteke-me-qera-prane-bllokut

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt