Je i/e mire ne shitje? Te ofrojme pagese baze 60 000 all neto + super bonuse

Publikuar nga Unit from Tiranë 174

Detajet e reklamës

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT. Kerkon te punesoje KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane. Ofrohet : - Pagese baze 60 000 ALL NETO; - Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg; - Kushte pune ideale; - Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar; - Orar pune Full-Time; - Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar; - Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise; - Sherbim mjekesor falas; - Trajnime periodike. Kerkohet eksperience e meparshme ne shitje outbound Nxito ti bashkohesh skuadres UNIT! Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek adresa : info@unitcentershpk.com ose te na shkruajne ne inbox. Cel. : +355 69 23 80 085

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt