jap me qera 120 m2 ambjent biznesi ne qender te bllokut 800 euro k1

Publikuar nga toni from Tiranë 22

Detajet e reklamës

JEPET ME QERA (OKAZION) AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE BLLOKUT TEK DAVIDOFF DHE VODAFONE BLLOK, KRYQEZIMI I RRUGEVE NIKOLLA TUPE ME IBRAHIM RUGOVA, NE VENDIN ME TE MIRE NE BLLOK ME PAMJE NGA TE GJITHA ANET NGA RRUGA TOTALISHT I RINOVUAR SIPERFAQE E BRENDSHME 120 M2 I PERSHTATSHEM PER PARUKERI, QENDER ESTETIKE, ZYRA, CALL CENTER, ETJ ETJ PALLATI I RI I VITIT 2000 GODINA KA SISTEM HYRJE ME KARTE DHE ASHENSOR. PARKING NENTOKES TEK PALLATI AMBJENTI ESHTE I PAJISUR ME KONDICIONERE NE CDO DHOME, KA PUNIME SPECIALE PERFSHIRE PARKET NE TE GJITHE SIPERFAQEN, KA DY BANJA, TOTALISHT I PATINUAR, TOTALISHT I LYER ME BOJRA EKOLOGJIKE, TAVANE TE VARURA KOMPLET, NDRICIM I AVANCUAR LED, INSTALIME GJERMANE ELEKTRIKE, I PAJISUR ME INSTALIME PER SISTEM ALARMI DHE KAMERASH NR TEL 0SE WHATSAPP: 0675897384

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt