FALAS Tring Digitalb&SupSp Sky Sport IT UK 2GB 4K 069 24 83 849 Durres 7900 leke

Publikuar nga John Steward from Durrës 114

Detajet e reklamës

Android box 6.0 OS Funksionon ME dhe PA Abonim (me Aplikacionet e instaluara tek pajisja ON/OF) mjafton te keni linj interneti +6mbs(punon dhe me Wi-Fi HOTSPOT nga celulari)(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne Durres ta merni bjeri nr per info) Amlogic S905X Quadcore 2GB ram 16GB storage Cmimi 7900 Leke te reja Suporton Applik me pages si Smart IPTV, TIBO IPTV, Tring IPTV etj I programuar me Tring&Digitalb,Supersport&TringSport Sk Sport/ Italia Premium Sport/Cinema Sky Sport UK/Sk sport IT/DE /FR/ES Cinema&Sport /UEFA/Champions League etc mbi 20 kampionate +4000 stacione te isntaluara (premium IPTV 4000 free) Filma on Demand me Titra Shqip, Italisht dhe Anglisht,Youtube, Kodi etc)Genesis/Exodus/(filma on demand)Sport Devil,Adult on Demand Mjafton te keni linj interneti ne shtepi dhe shikoni cdo stacion online(punon me ineternet linja rreth 6mbs) FUNKSIONON DHE PA ABONIM, Aplikacionet varen nga programuesit e applik ON/OFF) Me Abonim 1800 kanale 6 muaj 58mij dhe 1 vit 95mij + VODs 15000+(aktivizimi 48 ore pas pageses online) Suporton formatin 4K, FHD dhe Facebook,Skype, Youtube

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt