VW caddy

Publikuar nga Arsen: 2017-06-25 13:02:02 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Eshte ne gjendje perfekte. I ardhur nga belgjika. I sapo targuar. Xhama elektrik dhe te zinj .
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Caddy

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt