Tirane, shes Inverter ART POWER 2300V Cmimi 499 Euro - Tirane

Publikuar nga +355682073731 2017-06-21 11:55:26 from Shqipëria 149

Detajet e reklamës

Shes inverter marka Art Power kapaciteti 2300V, i pershtatshem per zyre, shtepi apo biznes vidio game!

Ne gjendje shume te mire pune, i kontrolluar nga eksperte se fundmi, praktik dhe i nevojshem.

Karikohet me bateri, te cilat perfshihen ne cmim.

Cmimi 499 Euro!

Te interesuarit jane te mirepritur te kontaktojne ne numrin e telefonit 0682073731


Faleminderit!

Tel. : 0682073731

Cel. : 0682073731

  • Pagesa: 499 Euro

  • Kategoria: Kompiutera dhe Elektronike

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Tirane

  • Lexime: 374 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt