Smart 600 cc 2001 benzine

Publikuar nga smart: 2017-09-25 01:00:24 from Shqipëria 86

Detajet e reklamës

smart
viti:2001
600 cc benzine me kondicioner
letra te paguara per nje vit
shum e paster si brenda dhe jashte 2000 euro i padiskutueshem
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt