shitet truall ne plazh durres - Durres

Publikuar nga 0692336889 2017-06-21 08:54:02 from Shqipëria 94

Detajet e reklamës

shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifikat hioteke trualli ndodhet ne plazh hekurrulla durres 700 metra nga deti. cmimi 120 euro/m2 cel 0692336889

  • Pagesa: 2,600,000

  • Kategoria: Shitje Trualli ose Toke

  • Qyteti: Durres

  • Adresa: hekurrudha plazh

  • Lexime: 692 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt