Shitet Shtepia Ne Hamallaj Durres - Durres

Publikuar nga 0685630007 2017-06-21 07:52:33 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Urgjent,Shitet banesa 1 kateshe, me 4 dhoma dhe 2 banjo,ne Sektor Hamallaj Durres prane plazhit, banesa eshte e pa perfunduar plotesisht, banesa eshte e shtrire ne nje siperfaqe trualli 400m²,
Siperfaqja e baneses eshte 150m² , banesa eshte ne proces legalizimi.
Cmimi : 32 000 Euro
Per.informacione te metejshme na kontaktoni ne nr e tel +355685477317 ose ne email : [email protected]

  • Pagesa: 32,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Durres

  • Adresa: Hamallaj,sektor

  • Lexime: 405 here
  • Mobilimi: Bosh

  • Ambienti: 4+1

  • Siperfaqa: 150

  • Kati: 1

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt