Shitet Samsung Galaxy J5 2016

Publikuar nga Xhulio: 2017-07-12 01:00:25 from Shqipëria 128

Detajet e reklamës

Samsung galaxy j5 2016 super i bler ne 1 Korrik te 2017 1 jave i perdorur pa asnje gevishtje.Telefoni eshte i pajisur me blic para mbrapa kamera para mbrapa etj.Mban shum bateri karikues origjinal,xham mbrojtes dhe klluf mbushet nga 0-100% per 2 ore e 30.Telefoni eshte blere ne itali.Cmimi esht i pa diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0672393220.
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy J5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt