Shitet Mercedes Benz A180 CDI

Publikuar nga Emarildo: 2017-09-25 13:00:58 from Shqipëria 128

Detajet e reklamës

Shitet automjeti per arsye mos perdorimi:

I blere me 0 km dhe sherbimet te gjitha te bera tek Mercedes Benz Albania.

Mercedes Benz Cargo Box i perfeshire ne cmim

Konsumi: 5,5 litra/100 km ( i kombinuar), 6 litra/km ( urban), 4,3 litra/100 km (extra - urban)

ABS
Bluetooth
CD player
Dritare elektrike
Pasqyra elektrike
Sherbimet te gjitha te regjistruara
Siguracion

Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: А-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 180

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt