Shitet furre buke biznes plus objekt - Tirane

Publikuar nga 00306986780939 2017-06-21 08:46:14 from Shqipëria 234

Detajet e reklamës

Shitet furre buke biznes plus objekt.
Furra eshte elektrike me tulle, shume ekonomike.
Ne inventar jane 2 brumatrice,2 frigorifere,dhoma e ardhjes me 3 karroca,dhe tavat per te gjitha llojet e bukes.
Rruga albanopoli,afer 4 grykeve.
75.000€ e diskutueshme

tel.0693528113

  • Pagesa: 75,000 Euro

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga albanopoli

  • Lexime: 881 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt