Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike - Sarande

Publikuar nga +355 67 22 23 245 2017-06-21 08:09:54 from Shqipëria 113

Detajet e reklamës

Apartamenti eshte i pozicionuar nga jugu dhe lindja. Ballkoni kryesor shikon nga jugu. Plani eshte 2+1 dhe siperfaqja107 m2. Ka pamje nga bregu i Jon-it dhe ishulli i Korfuzit. Apartamenti ofron dhe pamjen e dritave te qyteti gjate oreve te mbremjes. Eshte i pajisur me sistem ngrohje me kaldaje. Apartamenti disponon dokumentacionin perkates.

Per me shume informacion mund te na kontaktoni:
Mobile: 0672223245
E-mail:[email protected]

  • Pagesa: 70,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Sarande

  • Adresa: Rruga Idriz Alidhima

  • Lexime: 205 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt