Shitet Ap. 1+1, I Mobiluar - Tirane

Publikuar nga 0674476077 2017-06-21 08:10:55 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Shitet apartament 1+1 tek Stacioni i Trenit, rr. "Karl Gega", me mobilim te ri dhe modern. Pallat i ri dhe me hipoteke. Cmimi 60.000 i diskutueshem.

  • Pagesa: 0

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: ST. TRENIT

  • Lexime: 505 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt