Samsung s6 edge + Gold

Publikuar nga HQ: 2017-10-22 01:02:35 from Shqipëria 76

Detajet e reklamës

Samsung s6 edge plus ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike pa asnje probleme me garanci.shoqerohet me karikues fastcharge.cmimi i pa diskutueshem
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge+

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt