SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB gjendje super

Publikuar nga Galaxy S6 Edge: 2017-10-21 01:01:18 from Shqipëria 85

Detajet e reklamës

Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge i bardhe 32GB shum i bukur, pa asnje gervishte apo demtim dhe mbi te gjitha i pahapur asnjeher ne servis. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim OKAZION prej 32.000 leke te reja. Per cdo informacion tjeter kontaktoni ne numrin e telefonit
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S6 edge

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt