Samsung Galaxy S5 4G Super Perfekt Si i Ri

Publikuar nga s5: 2017-10-18 13:02:20 from Shqipëria 73

Detajet e reklamës

Samsung Galaxy S5 Black 16GB 4G LTE ne gjendje super perfekte vizuale dhe funksionale pa asnje lloj problemi, kundra ujit (waterproof) mbajtur gjithmone me kllef dhe xham mbrojtes.iphone apple sony xperia htc one lg huawei xiaomi lenovo hp dell volkswagen ford mercedes benz opel
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy S5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt