Rover 25 Benzin Gaz sekuencial

Publikuar nga Emiliano: 2017-11-19 13:00:17 from Shqipëria 74

Detajet e reklamës

Shitet Rover 25 . Motorr 1.1 Benzin / Gaz. Viti 2003. Taksa dhe siguracion deri Qershor 2018. Vaj - filtra te nderruara para 1 jave. Xseno te shkurtra. Hapje/Mbyllje me pult. Gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Gaz te shenuar ne lejen e qarkullimit. Telefonate vetem te interesuarit
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 25

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt