Opel Vectra 2003 Nafte

Publikuar nga Mandi: 2017-06-27 01:02:48 from Shqipëria 136

Detajet e reklamës

Shitet opel vectra 2003. 2.2 nafte. Kamjo automatike. Xhama pasqyra elektrike. Kompjuter bordi. Goma ne gjendje shume te mire. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shume komode dhe e mirembajtur. Shitet pasi me nevojitet nje makine me e larte.
Çmimi:

3 060 EUR   3 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt