Opel Corsa 1.7 Nafte

Publikuar nga opeli: 2017-09-28 13:00:46 from Shqipëria 100

Detajet e reklamës

Opel Corsa 1.7 Nafte 2003 .
Kambio manuale, kondicioner, abs, cd/mp3/usb, goma 80%. Mbyllje qendrore me pult me dy celesa.
Me letra te prera per 1 vit deri ne korrik te 2018.
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. Shum e mirembajtur me te gjitha sherbimet e nevojshme te sapobera.
Teper ekonomike.
Cmimi: 2300 euro ( i diskutueshem ).
Tel:0683765087
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt