Okazion!!!Opel Astra,2004, e ardhur nga Gjermania.

Publikuar nga Astra: 2017-10-11 01:01:01 from Shqipëria 94

Detajet e reklamës

Shitet Opel Astra,motor 1.9 CDTI,Model 2005,nafte,kamjo manuale 6+1,kondicioner,comp bordi,sedlije Lekure,xhama elektrik,pasqyra elektrike,fener Xenon,stopa Led,disqe alumini+4 goma te reja,kasetofon origjinal me CD+komanda ne timon,makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,sherbimet e bera si vaj+filtra,tapiceri lekure shume e paster,sedilje me ngrohje,konsumi 5.2L/100 Km- ekonomike,targa AA+taksa -kualidimi-siguracion te paguara ,2 celsa me chip dhe me pult,makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe eshte Euro4,ka 228000 km origjinale,makian eshte e vecante ne lloj e vet!!
Çmimi:

3 550 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt