Okazion! Opel Corsa 2003

Publikuar nga Adi: 2017-09-25 13:01:03 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

OPEL CORSA OKAZION.VITI 2003 ME KONDICIONER,1.0 BENZINE ME 5 PORTA ABS,AIR BAG XHAMA ELEKTRIK TIMON HIDRAULIK TAKSA TE PAGUARA DERI NE DHJETOR 2017. MAKINA ESHTE EKONOMIKE DHE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt