Ofroj pune Banakiere, Nd.Kuzhiniere,Kamarier,Gomis

Publikuar nga DIDA PETROL: 2017-11-11 01:01:32 from Shqipëria 75

Detajet e reklamës

Kompania Dida Petrol Sh.p.k.
Ofron vende pune Banakiere ( femer ) 1, Ndihmes Kuzhiniere ( femer ) 1, Kamariere ( mashkull / femer ) 1, Pastruese (femer) 1, Gomist(punetor servisi, mashkull).

Profili I kandidateve :
- Te kene eksperience pune.
- Te kene aftesi te mira komunikuese.

- Mosha e kerkuar mbi 18-vjece.


Te interesuarat / it te dergojne CV bashkengjitur me foto ne adresen e emailit : dida_petrol@yahoo.com Ose te kontaktojne ne Nr. Tel : + 355688087195.


Ju Mirepresim!
Adresa : L.14 Shkozet, Durres
Prane Rreth Rrotullimit.

Cel. : 068 808 7195
Cel. : + 355688087195
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt