MUNDESI NDERRIMI ME KAMION 4X4 ME VIXH

Publikuar nga GL 320 BLUTEK: 2018-02-11 13:00:19 from Shqipëria 132

Detajet e reklamës

Shitet mercedes benz GL 320 me motorr blutek naft viti 2009 me kilometra orgjinale 130 000 makina esht ne gjendje super dhe mund ta kontrolloni ku te doni makina ka tre muaj qe ka hyr ne shipri esht prodhim amerikan dhe ka ardhur nga amerika ne muajn tetor 2017 makina esht full opsion ne llojn e vet pranojm edhe nderrim me apartament ne elb ose tr plus shtesen nga ana ime per me teper na kontaktoni ne nr e tel 0692446717 cmimi esht 30 000 euro ipa diskutushem.
Çmimi:

30 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt