Mercedes Benz E270. Okazionnnnnn vtm per pak dite

Publikuar nga Elsi: 2017-10-05 01:00:54 from Shqipëria 98

Detajet e reklamës

Mercedez Benz E class 270 Cdi vit prodhimi 2003 me 194000 km e sapo ardhur nga italia me letra dhe dogan te sapo bera ... makina esht ne gjendje shum t mire ....
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 270

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt