Mercedes benz clk

Publikuar nga Ave: 2017-06-19 14:26:50 from Shqipëria 136

Detajet e reklamës

Mercedes Benz CLK 240Model viti 2005 Benzinë me impiant gazi të montuar në Itali Veshja e brendshme lekure Ajër i kondicionuar Sensor parkingu para dhe mbrapa Xhama elektrik Me dogane.
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLK-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLK 240

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt