Makina me Qera 7 vende Automat me gaz 19€ !

Publikuar nga Auto Zvicra: 2018-05-03 13:00:48 from Shqipëria 10

Detajet e reklamës

Japim me Qera Makina 6+1 vende Kambio automatike me Impiant gazi duke filluar nga 19€ dita.makina te sigurta dhe cmimet me te arsyeshme.Ford galaxy nafte 7 vende, Mercedes, audi, reno clio, Peugeot 308 etj
Çmimi:

17 EUR   25 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt