LIMUZINA NE SHITJE DHE ME QERA

Publikuar nga LIMUZINA,,: 2017-09-22 13:01:08 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

LIMO ,,,
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Town Car

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt