LG G3

Publikuar nga ANDI: 2018-03-05 13:03:26 from Shqipëria 55

Detajet e reklamës

Lg g3 ne super gjendje i blere ne itali 3 muaj i perdorur shoqerohet me karikues,xham,gomine dhe kutine e tij.cmimi i padiskutueshem.16GB2GB RAM
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: G3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt