Land rover freelander Automatik viti 2006

Publikuar nga Auto ilir: 2018-05-05 13:02:35 from Shqipëria 15

Detajet e reklamës

Makina eshte vitit 2006,motorr 2.0 nafte,kambio automatike,klima,xhama dhe pasqyra elektrike,airbag,
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Freelander

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt