Kerkojm Balerina Dhe Kengetare Per Ne Zvicer Dhe Kosov - Tirane

Publikuar nga +355699916829 2017-07-08 13:02:35 from Shqipëria 177

Detajet e reklamës

Kerkojme Balerina me ose pa eksperienc pune preferohem te jen te paraqitshme dhe mbi +18 vjece, rruga vajtje ardhje esht e mbuluar nga ne + akomodimi, kengetaret duhet te ken mbi 5 muaj eksperienc pune... faleminderit

  • Pagesa: 1,000 Leke

  • Kategoria: Oferta - ofroj vende pune

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Myslym Shyri

  • Lexime: 26 here
  • Pozicioni: Balerin, kengetare

  • Arsimi: Gjimnaz

  • Mosha: 20 +10 vjec

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt