Kerkohet shitese/shites per dyqan

Publikuar nga Gazmend Alekaj: 2017-10-26 01:02:08 from Shqipëria 81

Detajet e reklamës

Kerkojm te punesojm shitese/shites per dyqan pajisjesh ngrohese suedeze. Orari eshte 9.00:17.00.
Dyqani ndodhet ne rrugen Teodor Keko, ngjitur me Rali Color, Unaza e re.
Kriteret e domosdoshme:
- Mosha 23+
- Te jete i komunikueshem dhe i sjellshem.
- Serioz ne pune dhe ndaj orarit te punes.
- Gjuha Angleze
Perbejn avantash:
- Experienca si shites ose promocione.
- Te ket mbaruar Shkollen e larte ne deget e Ekonomikut
- Njohurite baze kompjuterike

Ofrohen kushte te mira dhe te rehatshme pune, kontrate e rregullt pune, pagese ne baze te aftesive dhe njohurive te personit. Gjithashtu ofrohen edhe bonuse per shitjet.

Te interesuarit tna kontaktojn ne +355 67 21 62 800 ose +355 69 24 53 544.
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt